Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Chin

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wyślij kwiaty na drugi koniec świata

Chiny są najludniejszym państwem na świecie. Jest to miejsce, gdzie kontrastują ze sobą dwa światy: tradycja łączy się z nowoczesnością. Historia staje się tłem dla młodego pokolenia. Skorzystaj z usług kwiaciarni FloraQueen, wybierz i wyślij kwiaty do Chin.

Zwyczaje i język Chin

Chiny kojarzą nam się przede wszystkim z trudnym językiem. Nie ma się czemu dziwić. Chiński język mówiony jest bardzo zróżnicowany terytorialnie. Mieszkańcy południowych Chin posługują się innymi dialektami niż ludność zamieszkująca północną część kraju. Wszystkich Chińczyków łączy pismo. Jest ono wspólne dla wszystkich mieszkańców. Oficjalny język Chin to język mandaryński, nauczany w tamtejszych szkołach do 1956 roku. Mieszkańcy Chin przywiązują dużą uwagę do zwyczajów panujących w ich codziennym życiu, np.: nie mówią otwarcie wprost tego, o czym myślą, nie lubią bezpośredniej wymiany zdań. Chińczyk powie raczej to, co rozmówca chce usłyszeć. Bardzo ważna jest hierarchia społeczna. Chińczycy dbają o swój wizerunek i nie lubią, kiedy zostaje on naruszony. Sztuka w Chinach liczy już setki lat i jest jedną z najstarszych na świecie. Można w niej zobaczyć historię kraju. Do najważniejszych zabytków w Chinach należą: Mur Chiński, który liczy ponad 6 tysięcy kilometrów i jest jedyną budowlą widzianą z kosmosu, Pałac letni i cesarski ogród w Pekinie z 1750 roku, Grobowce dynastii Ming i Qing. Rozwój sztuki ściśle wiąże się z panującymi po sobie dynastiami władców Chin. Wyślij kwiaty do Chin - wybierz wyjątkowy i niepowtarzalny bukiet. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa zajmie się całą resztą.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Chiny