Wysłać kwiaty do Białorusi

Słoneczniki online - Kwiaciarnia internetowa

Bukiet słoneczników do elegancki prezent na wiele okazji. Stylowa kompozycja kwiatowa zadowoli każdego adresata, nawet tego najbardziej wymagającego. \nNiezawodna poczta kwiatowa z dostawą do Polski i za granicę dostarczy kwiatowe życzenia w Twoim imieniu. Wyślij kwiaty i zaufaj FloraQueen!

Kwiaty na urodziny

Poczta kwiatowa FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaty na ślub wyślesz nawet na drugi koniec świata

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Narodziny Dziecka

Nasz doświadczona poczta kwiatowa dostarcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do Białorusi

Białoruś – państwo z kwiatami w godle

Sąsiadująca z Polską Białoruś jest jedynym krajem mającym kwiaty w godle. Umieszczony wewnątrz godła kontur Republiki Białorusi oplata wianek z kłosów. Z jednej strony przepleciony jest on kwiatami lnu a z drugiej kwiatami koniczyny. Godło to zastąpiło herb Pogoni. Przedstawiona po raz pierwszy w XIV wieku Pogoń, prawdopodobnie jako herb wielkiego Księcia Litewskiego Olgierda, w wieku XVI włączona została do herbu Rzeczypospolitej Obojga Narodów. To nie jedyny wspólny mianownik pomiędzy współczesną Białorusią a Polską. Wchodzące w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego i I Rzeczypospolitej oraz II Rzeczypospolitej kresy wschodnie obejmujące dzisiejszą Białoruś zaowocowały kulturowym dziedzictwem. Na terenie obecnej Białorusi urodził się oraz spędził dzieciństwo i młodość nasz narodowy wieszcz – Adam Mickiewicz. Ślady jego obecności widoczne są zarówno w Zaosiu, gdzie mieści się odrestaurowany Zaścianek Mickiewiczów, jak i w Nowogródku. W miasteczku można odwiedzić usytuowany u podnóża zamkowego wzgórza kościół, w którym ochrzczono małego Adasia. Nieopodal znajdziemy postawiony przez mieszkańców pomnik oraz kopiec usypany ku jego czci. Rodzinny dom poety przemianowany został na muzeum. Odwiedzając jezioro Świteź i Bolcienniki, odnajdziemy dwór Puttkamerów, w którym mieszkała platoniczna miłość Adama – Maryla Wereszczakówna. W „gaiku Maryli” przemianowanym obecnie na rezerwat przyrody, znajdziemy głaz przy którym Wereszczakówna spotykała się z Mickiewiczem. Wszystkie miejsca związane z Mickiewiczem są zadbane i otoczone troskliwą opieką. Każdy z nas może wyrazić wdzięczność za dbałość o polskie dziedzictwo kulturowe na tych terenach w prosty sposób. Wyślij kwiaty na Białoruś poprzez kwiaciarnię FloraQueen, a odbiorca doceni ten gest. Nasza " kwiaciarnia internetowa " gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Białoruś