Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do gandawa

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wysyłka kwiatowa W GANDAWIE

Gandawa to wyjątkowe miasto na mapie Belgii. Tereny, na których wyrosło dzisiejsze serce Flandrii, zamieszkane były już w czasach rzymskich. Na rozwój Gandawy wpływ miały liczne kultury, a oddziaływanie Celtów i Rzymian, chwałę czasów Karola Wielkiego czy napaść Wikingów widać w architekturze do dziś. Miasto jest zresztą najpopularniejszym celem wycieczek w Belgii. Prezent, który byłby pamiątką z podróży dla kogoś bliskiego, łatwo znaleźć w jednym ze sklepików z pamiątkami. Pani przewodniczka ucieszy się z pewnością z pachnących kwiatów - poczta-wysyłka kwiatowa w Gandawie albo tradycyjna kwiaciarnia w Gandawie to skarbnice przepięknych kwiatów ciętych i gotowych bukietów. A przewodniczce naprawdę należeć będą się słowa uznania, bo w sercu Flandrii jest co zwiedzać - miasto jest najbardziej prężnym ośrodkiem akademickim w całej Belgii, słynie też ze wspierania sztuki. W katedrze znajdują się obrazy Rubensa i Van Dycka, a także rzeźby Jerooma Duquesnoya. Na gandawskich uczelniach kształci się wielu młodych Polaków, głównie w ramach wymiany studenckiej Erasmus, a na uniwersytecie pracował jeden z noblistów - fizjolog i farmakolog, Corneille Heymans. Poza tradycyjnym szlakiem turystycznym, który wiedzie przez kościoły wzniesione w różnych stylach architektonicznych, pozostałości dawnej warowni, budynki miejskie pamiętające piękno renesansu, liczne zbiory muzealne, ratusz i sukiennice, warto też zatrzymać się na gorącą czekoladę czy aromatyczną kawę w jednej z licznych w mieście kawiarenek, aby chłonąć niezwykłą atmosferę tego miejsca.

Kwiaty przez internet są prostym i przyjemnym sposobem, by uszczęśliwić bliskich, mieszkających daleko.