Wysłać kwiaty do bruksela

Oceniono na 4.3 z 5 gwiazdek na podstawie 44870 opinii

Filtruj według
Loading...

WYŚLIJ KWIATY DO BELGII

Dostawa kwiatów do Belgii nigdy nie była tak łatwa dzięki serwisowi FloraQueen. Podaruj najświeższe i najpiękniejsze bukiety, które wywołają radość Twoich bliskich w całej Belgii i zaskoczą ich w dobrym stylu. Bez problemu wyślij bukiety ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub innego kraju. Teraz możesz zaskoczyć Twoich bliskich z dowolnego zakątka świata.

Jakie kwiaty zrobią największe wrażenie w Belgii?

Pomijając mak, czyli narodowy kwiat Belgii, najlepsze wrażenie zrobisz, wysyłając:

Jak wysłać kwiaty do Belgii?

Gdy już wybierzesz bukiet, który sprawi, że serce ukochanej osoby podskoczy z radości, musisz jedynie:

  • Podać miejsce dostawy w Belgii
  • Wskazać czas dostawy
  • Napisać osobisty bilecik, jeśli chcesz dołączyć miłą wiadomość
  • Wybrać dodatek z naszej oferty czekoladek, wazonów i innych opcjonalnych prezentów

To wszystko, co należy zrobić, aby wykonać dostawę kwiatów z FloraQueen. Po potwierdzeniu zamówienia przygotujemy i dostarczymy Twój bukiet.

Dlaczego warto wysłać kwiaty do Belgii z FloraQueen?

Belgia dzieli się na region flamandzki i francuski, jednak z FloraQueen możesz wysyłać tam kwiaty, nie martwiąc się o bariery językowe. Dzięki sieci lokalnych kwiaciarni w Brukseli, Brugii, Antwerpii itd. mamy wszystko, czego potrzeba, aby zrobić dobre wrażenie najpiękniejszą kompozycją kwiatową. Możemy dostarczyć kwiaty do 100 krajów na całym świecie, a nasz serwis łączy wygodę zakupów internetowych z doświadczeniem lokalnej kwiaciarni.

Jak FloraQueen dostarcza kwiaty w Belgii?

Dostarczając kwiaty do Belgii, stosujemy dwie różne metody wysyłki, aby zaoferować naszym klientom jak największą elastyczność.

  1. Dostawa specjalna: Twój bukiet zostanie przygotowany w jednym z europejskich ośrodków przez naszych florystów i dostarczony przez kuriera w firmowym opakowaniu.
  2. Dostawa standardowa: jeśli Twoje zamówienie jest pilne, powierzymy je jednej z naszych doświadczonych, lokalnych kwiaciarni w Belgii, która przygotuje bukiet i zapewni jego punktualną dostawę.

Jak pilnie zrobić dostawę do Belgii?

Wiemy, że niektóre prezenty są planowane w ostatniej chwili, dlatego oferujemy bardzo szybką dostawę na terenie całej Belgii. Jeśli chcesz pilnie dostarczyć kwiaty, pamiętaj o:

  • W dni powszednie od poniedziałku do piątku należy zamówić bukiet przed godz. 14.00*, aby kwiaty doszły w tym samym lub następnym dniu
  • Zamów do godz. 10.00*, aby pilnie dostarczyć kwiaty w weekendy
  • Dostawy w tym samym i następnym dniu oraz w weekend wiążą się z dopłatami

*Wszystkie godziny dotyczą czasu środkowoeuropejskiego

Wyślij kwiaty do: