Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do antwerpia

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wysyłka kwiatowa W ANTWERPII

Antwerpia - miasto, które jak cała Holandia, zostało wyrwane morzu. Antwerpia to także nazwa prowincji, która jak i jej stolica, zasługuje na szczególną uwagę przez swoją historię i zabytki, a także - specyficzne flamandzkie malarstwo, które nadaje tej okolicy niezwykłej duszy. Dzięki rzece, Skaldzie, wokół zakoli której rozwinęła się ta rzemieślnicza osada, dziś możemy podziwiać pięknie zachowaną renesansową architekturę i oddychać powietrzem, którym oddychał Rubens. Jego obrazy słyną z pełnych kształtów kobiet obdarzonych przez artystę ognistym kolorem włosów. Sztukę słynnych Flamandów: właśnie Rubensa, van Dycka czy Jana Bruegla można kontemplować w Królewskim Muzeum Sztuk Pięknych. Antwerpia to także port - największy w Holandii. Portowe zabudowania zostały zachowane w nienaruszonym stanie mimo działań wojennych, jakie nie ominęły tego kraju podczas II wojny światowej. Sama Antwerpia to także zabytki urbanistyczne, nie tylko morskie. Miejską ciekawostką jest rozbudowane zoo, które może się pochwalić ponad 170-letnią tradycją. Kiedy mówimy o jakimkolwiek holenderskim mieście, nie możemy pominąć tulipanowej tradycji tego kraju. Holendrzy uwielbiają te rośliny, a w historii państwa odnotowano nawet kryzysy gospodarcze, wywołane spekulacją na cebulkach. Dzisiaj kwiaciarnia w Antwerpii może Ci pomóc, dostarczając na czas kwiaty przez internet bliskiej ci osobie. Mimo odległości, jubilat otrzyma swoje ulubione kwiaty. Stanie się tak, ponieważ poczta-wysyłka kwiatowa w Antwerpii, obsługiwana przez FloraQueen, korzysta z usług lokalnych przedstawicieli sztuki florystycznej.