BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Belgia

Filtruj według

Dostarczyć kwiaty do Belgii – nic prostszego

Doskonale wiemy, z jakimi problemami muszą zmierzyć się osoby, które chcą dostarczyć upominek komuś, kto mieszka w innym kraju. Najczęściej rezygnują z kwiatów, prezentu, który najwięcej mówi o naszym stosunku do obdarowanego i jest uwielbiany nie tylko przez kobiety. Decyzja pada zazwyczaj na drobiazg, który można wysłać bez utraty jego wartości. Nie jest jednak łatwo znaleźć coś, co będzie wyjątkowe i spełni ten warunek.

Poczta-Wysyłka kwiatowa online

Dlatego właśnie powstała kwiaciarnia internetowa FloraQueen. Dzięki niej możesz wysłać kwiaty do Belgii. Wybierasz spośród wielu rodzajów bukietów, a FloraQueen przekazuje Twoje zamówienie lokalnej kwiaciarni, która wykona je w miejscu docelowym. Nie musisz na własną rękę szukać w Belgii osoby, która skomponuje taki bukiet, na jakim Ci zależy. Nasz serwis internetowy współpracuje z wieloma sprawdzonymi realnymi kwiaciarniami, które stosują się do wytycznych podanych na stronie.

Bukiety na każdą okazję

Zamówienie bukietu przez FloraQueen wybawi Cię z opresji w nieprzewidzianych sytuacjach. Może planowałeś jechać na ślub kolegi do Belgii, ale z dnia na dzień okazało się to niemożliwe? Ślubne kwiaty mogą do nich dotrzeć bez problemu właśnie dzięki systemowi zamówień międzynarodowych. Może Twoja siostra pracuje w Brukseli, a Ty chcesz jej wysłać urodzinowe kwiaty do Belgii albo pogratulować narodzin dziecka? Rozmowa telefoniczna lub na Skype jest ważna, ale mamy potrzebę fizycznego prezentu. Często kwiaty okazują się najlepszym pomysłem, także dlatego, że są zaskoczeniem dla osoby, która mieszka w innym kraju niż ich nadawca.

Belgia w kwiatach

Jeśli masz znajomych Belgów, kwiaty będą dla nich doskonałym prezentem. Belgowie mają słabość do kolorowych bukietów. To przecież właśnie w Brukseli co dwa lata od 1971 roku na zabytkowym rynku Grand Place powstaje kwiatowy dywan. To niezwykle pracochłonne i piękne przedsięwzięcie cieszy się zainteresowaniem całego narodu. Ciekawostką jest, że w 2012 roku do ułożenia dywanu w afrykańskie wzory wykorzystano 600 tysięcy ciętych kwiatów, a 120 wolontariuszy pracowało przez cztery godziny. Efekt jest nietrwały, dlatego główny rynek w dniu wystawy przeżywa oblężenie. Belgowie, może ze względu na bliskość zakochanej w tulipanach Holandii, także z wielkim zaangażowaniem uprawiają kwiaty. Ta część rolnictwa jest ważną częścią gospodarki, choć ze względu na warunki naturalne, na okres zimy, zostaje przeniesiona do szklarni. Obdarowanie Belga kwiatami lub jednym z naszych pięknych koszów prezentowych na pewno okaże się miłym prezentem.