Wysłać kwiaty do wieden
We make people smile

Wysłać kwiaty do wieden

Idealny uśmiech

Oto bukiet, którego szukasz

Doskonałe kompozycje na każdą okazję z kwiatów najwyższej jakości.

Radość nie zna granic

Dostawa w ponad 100 krajach

Twoje kwiaty wyrażą Twoje intencje, bez względu na odległość.

Uśmiech na czas

Niespodzianki w samą porę

Ty wybierasz datę i godzinę: Twoje kwiaty dotrą na czas.

Odkryj nasze kwiaty

Filtruj według

Wiedeń miastem elegancji, muzyki, sztuki i kwiatów

Wiedeń to największe miasto i jednocześnie stolica Austrii. Usytuowane jest nad Dunajem w północno-wschodniej części kraju. Oprócz zabytkowych budowli, takich jak: neogotycki Ratusz miejski, gdzie swoją siedzibę ma burmistrz oraz Rada Miejska Wiednia, gotycka Katedra św. Szczepana – jedna z najważniejszych budowli sakralnych w Wiedniu, czy też Kolumna Morowa wzniesiona w stylu barokowym na pamiątkę pokonania epidemii dżumy; miasto słynie również z ośrodka wypoczynkowo-sportowego - olbrzymiego parku publicznego zwanego Wiener Prater, w którym znajduje się największe wesołe miasteczko w Europie. Dla odwiedzających dostępne są tam prawie wszystkie karuzele świata.

Austria nazywana jest również miastem balów i to nie bez powodu. Co rocku odbywa się tam ponad 450 balów, z których można wyróżnić Bal Lekarzy, Bal Myśliwych a nawet Bal Właścicieli Kawiarni, który zaliczany jest do wyjątkowo nastrojowych. Legendarny jest już tak zwany Opernball, czyli Bal w Operze. Za wyjątkowy uchodzi Bal Kwiatowy, podczas którego w środku zimowego stycznia można podziwiać niesamowite aranżacje kwiatowe oraz niezliczone bukiety, a wiedeński ratusz na ten czas zostaje pokryty oceanem kwiatów. Poczta-Wysyłka kwiatowa w Wiedniu może pozazdrościć zapachów i kolorów, które otaczają uczestników tego wydarzenia. A już na pewno warto znaleźć w tamtejszych kompozycjach kwietnych wiele pomysłów i inspiracji.

Kwiaty w Austrii są bardzo popularne. Można je podziwiać zarówno w przydomowych ogródkach, gdzie zdobią posesje, jak i w kulturze czy sztuce. Przykładem niech będzie słynny noworoczny koncert filharmoników wiedeńskich, który wykonywany jest nieprzerwanie od początku drugiej wojny światowej. Cała sala koncertowa udekorowana jest niebanalnymi wiązankami kwiatów pochodzących z włoskiego miasta San Remo, które tradycyjnie od roku 1980 dostarczane są w prezencie. Mile widziane jest również przesyłanie sobie kwiatów. Dzień Kobiet czy Walentynki to nie jedyne okazje, kiedy można wysłać kwiaty do Wiednia i ucieszyć mieszkankę austriackiej stolicy. Świąteczne kwiaty zamiast kartki z życzeniami na Boże Narodzenie wprowadzą do domu wyjątkowy nastrój, a bukiet podarowany bez okazji ucieszy dawno nie widzianą przyjaciółkę, które mieszka na stałe w Wiedniu. Wysyłając kwiaty do serca Austrii, można też pokazać dalekiej rodzinie, które dawno już wyemigrowała do Europy Zachodniej, że krewnym z Polski wciąż jest ona w naszych sercach. W zależności od upodobań adresata możemy nawet sami skomponować bukiet i wysłać kwiaty za granicę za pomocą FloraQueen pod same drzwi bliskiej nam osoby.

Wyślij kwiaty do: