Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do wieden

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wiedeń miastem elegancji, muzyki, sztuki i kwiatów

Wiedeń to największe miasto i jednocześnie stolica Austrii. Usytuowane jest nad Dunajem w północno-wschodniej części kraju. Oprócz zabytkowych budowli, takich jak: neogotycki Ratusz miejski, gdzie swoją siedzibę ma burmistrz oraz Rada Miejska Wiednia, gotycka Katedra św. Szczepana – jedna z najważniejszych budowli sakralnych w Wiedniu, czy też Kolumna Morowa wzniesiona w stylu barokowym na pamiątkę pokonania epidemii dżumy; miasto słynie również z ośrodka wypoczynkowo-sportowego - olbrzymiego parku publicznego zwanego Wiener Prater, w którym znajduje się największe wesołe miasteczko w Europie. Dla odwiedzających dostępne są tam prawie wszystkie karuzele świata.

Austria nazywana jest również miastem balów i to nie bez powodu. Co rocku odbywa się tam ponad 450 balów, z których można wyróżnić Bal Lekarzy, Bal Myśliwych a nawet Bal Właścicieli Kawiarni, który zaliczany jest do wyjątkowo nastrojowych. Legendarny jest już tak zwany Opernball, czyli Bal w Operze. Za wyjątkowy uchodzi Bal Kwiatowy, podczas którego w środku zimowego stycznia można podziwiać niesamowite aranżacje kwiatowe oraz niezliczone bukiety, a wiedeński ratusz na ten czas zostaje pokryty oceanem kwiatów. Poczta-Wysyłka kwiatowa w Wiedniu może pozazdrościć zapachów i kolorów, które otaczają uczestników tego wydarzenia. A już na pewno warto znaleźć w tamtejszych kompozycjach kwietnych wiele pomysłów i inspiracji.

Kwiaty w Austrii są bardzo popularne. Można je podziwiać zarówno w przydomowych ogródkach, gdzie zdobią posesje, jak i w kulturze czy sztuce. Przykładem niech będzie słynny noworoczny koncert filharmoników wiedeńskich, który wykonywany jest nieprzerwanie od początku drugiej wojny światowej. Cała sala koncertowa udekorowana jest niebanalnymi wiązankami kwiatów pochodzących z włoskiego miasta San Remo, które tradycyjnie od roku 1980 dostarczane są w prezencie. Mile widziane jest również przesyłanie sobie kwiatów. Dzień Kobiet czy Walentynki to nie jedyne okazje, kiedy można wysłać kwiaty do Wiednia i ucieszyć mieszkankę austriackiej stolicy. Świąteczne kwiaty zamiast kartki z życzeniami na Boże Narodzenie wprowadzą do domu wyjątkowy nastrój, a bukiet podarowany bez okazji ucieszy dawno nie widzianą przyjaciółkę, które mieszka na stałe w Wiedniu. Wysyłając kwiaty do serca Austrii, można też pokazać dalekiej rodzinie, które dawno już wyemigrowała do Europy Zachodniej, że krewnym z Polski wciąż jest ona w naszych sercach. W zależności od upodobań adresata możemy nawet sami skomponować bukiet i wysłać kwiaty za granicę za pomocą FloraQueen pod same drzwi bliskiej nam osoby.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Austria