BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Austria

Filtruj według

Austria, czyli kraj zabytków, słodyczy i pięknych kwiatów

Austria to kraj "z najwyższej półki". To tu powstawały największe dzieła muzyczne Wolfganga Amadeusza Mozarta, Johanna Straussa, Franza Schuberta czy Gustava Mahlera, które po dziś dzień docierają do uszu przechodniów na wiedeńskich ulicach. To środkowoeuropejskie państwo związkowe poszczycić się może również bogatą architekturą, reprezentującą najwybitniejsze epoki historyczne. Austria to kraj dumny z przeszłości, a jednocześnie przyjazny i nowoczesny. W stolicy nie trzeba nawet głosić tolerancji, gdyż wiadome jest, iż wszyscy są tu mile widziani. Brukowanymi uliczkami wiedeńskiej starówki codziennie, niezależnie od pory roku, spacerują turyści. Często zaglądają do Hotelu Sacher, aby spróbować czekoladowego tortu Sachera, stworzonego po raz pierwszy w XIX wieku. Przepis ów jest jedną z najbardziej strzeżonych receptur na świecie, a Ci, którzy pragną go odgadnąć, pilnie śledzą roczne zestawienie zużytych składników, publikowane przez Hotel Sacher na stronie internetowej. Ze słodkościami idą w parze inne przyjemności. Położone w centrum miasta kwiaciarnie roztaczają zapach, który zachęca do zakupienia kwiatowych kompozycji i wysłania ich w dowolne miejsce Austrii.

Nie tylko klasyczny Wiedeń

Na Austrię składa się 9 państw związkowych, każde ze stolicą w postaci pięknego miasta. Słynący z upraw region Eisenstadt, wciąż rozwijający się Klagenfurt, barokowy Sankt Polten, zabytkowy Linz, ostoja sportów zimowych - Salzburg, majestatyczny Graz, malowniczy Innsbruck oraz leżąca nad Jeziorem Bodeńskim Bregencja. Ta różnorodność regionów Austrii sprawia, że wielu turystów i emigrantów w tym państwie znajduje coś dla siebie. Życie tu jest spokojne, satysfakcjonujące, a jednocześnie na wysokim poziomie materialnym. Ze względu na atmosferę tego kraju - jest przede wszystkim romantyczne. Austriacy i przyjezdni mogą cieszyć się nie tylko bliskością historii pod postacią zabytków, ale również wszechobecnej natury. Zwłaszcza jeśli ta przyjmuje charakter pachnących, idealnie skomponowanych bukietów.

Wyślij piękne kwiaty do Austrii

Kwiaty to prezent ponadczasowy, idealny na każdą okazję. Internetowa kwiaciarnia FloraQueen pozwala na skomponowanie dowolnego bukietu i wysłanie go w każde miejsce Austrii - niezależnie od tego, gdzie przebywa osoba, którą pragniesz obdarować. Wyobraź sobie miłe zaskoczenie, gdy do jej drzwi zadzwoni kurier z bukietem pięknych kwiatów. Dobierz je tak, by wyrazić wszystkie swoje uczucia - warto wcześniej zapoznać się ze znaczeniem kwiatów i ich barw. Bukiet wysłany do Austrii z pewnością będzie miłą niespodzianką! Nasza poczta-wysyłka kwiatowa zadba żeby wszystko wypadło idealnie!

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Austria