Eksperci w międzynarodowej
dostawie kwiatów

Dostawa tego samego dnia

Piękne i świeże kwiaty

Skomponowane przez lokalnych florystów

Wybierz swoją destynację!

Popularne kierunki

Kazdy kraj z naszych destynacji

Wysyłka kwiatów za granicę - poczta-wysyłka kwiatowa FloraQueen

Twoja mama, przyjaciółka albo dawno niewidziana rodzina mieszka na przeciwległej półkuli? A może w krajach sąsiadujących z Polską masz kogoś bliskiego, komu chciałbyś dodać otuchy, pogratulować czy złożyć życzenia urodzinowe? Nic prostszego – razem z FloraQueen możesz wysłać kwiaty za granicę razem z serdecznymi życzeniami. Zadanie ułatwi Ci nasza poczta-wysyłka kwiatowa, dostarczająca kwiaty nie tylko do różnych miast w Polsce, ale nawet w najdalsze zakątki świata. Każdy bukiet komponują nasi najlepsi floryści ze świeżych, pachnących i kolorowych kwiatów. Doskonale wiedzą, że każde ich dzieło niesie ze sobą potężną dawkę emocji – kwiaty mają wyrażać miłość, radość, przywiązanie, chęć pogratulowania albo dodać otuchy. Magia wszystkich kwiatowych kompozycji pokazuje, że dbałość o piękno i niepowtarzalność bukietu idą w parze z chęcią dostarczenia radości osobie, do której zaadresowana jest taka wyjątkowa przesyłka.
Dzięki międzynarodowej współpracy z kwiaciarniami lokalnymi oraz dobrymi stosunkami z najlepszymi centrami logistycznymi świata, nasza poczta-wysyłka kwiatowa za granicę jest pewna i bezpieczna. Na dodatek nasz wielojęzyczny dział obsługi klienta poradzi sobie z każdym językiem, abyś Ty mógł zrelaksować się i być pewnien, że niespodzianka się uda. Pamiętaj o bliskich na całym świecie i wyślij kwiaty za granicę już dziś!

Nasza poczta-wysyłka kwiatowa za granicę dostarcza kwiaty do ponad 90 krajów na całym świecie. Powyżej widzisz wszystkie dostepne kraje, w których nasza sieć lokalnych kwiaciarni zatrudnia najlepszych florystów, którzy wykonują swoją pracę z pasji do kwiatów. Dzięki temu zapewniamy bukiety przygotowane od serca, które przekazują najserdeczniejsze życzenia w Twoim imieniu. Weź proszę pod uwagę, że nasze ceny zmieniają się w zależności od wybranego kraju dostawy. Robimy wszystko, aby zapewniać najlepsze ceny na danym rynku.
Jeśli Twoja ciocia świętująca okrągłą rocznicę urodzin mieszka w stolicy Chile, a dziadkowie postanowili spędzić emeryturę w Australii wśród kangurów i koali pogryzających eukaliptusy, możesz z łatwością wysłać im urodzinowe kwiaty czy kosz ze słodkościami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Nasza Międzynarodowa poczta-wysyłka kwiatowa prześle niepowtarzalny bukiet skąpany w feerii barw i roztaczający magiczny zapach świeżych kwiatów dokładnie tam, gdzie chcesz! Wyślij kwiaty z FloraQueen już teraz, odpręż się i oczekuj wzruszającej wdzięczności!