Kwiaty - wyprzedaż lato 2016

Kwiaciarnia internetowa FloraQueen ma Ciebie wspaniałe promocje. Wykorzystaj je i dodaj odrobiny radości Twoim przyjaciołom i rodzinie. Wypełnij ich lato kwiatami!

Świetne pomysły na prezenty

Poczta-Wysyłka kwiatowa - letnia wyprzedaż

Nadeszło upragnione lato i czas na odpoczynek. Mamy nadzieję, że macie ciekawe, wakacyjne plany i wykorzystacie ten czas jak najlepiej. Relaks czasami jest przyczyną tego, że umkną nam urodziny lub imieniny najbliższych. Też tak macie? Jak do tego nie dopuścić?

Usiądź wygodnie, weź kartkę i zapisz wszystkie ważne osoby, które obchodzą wyjątkową okazję tego lata. Rocznica ślubu, urodziny, imieniny, zdane prawo jazdy, osiemnastka itp. Po zebraniu dat spójrz na nasz wspaniały katalog letnich kwiatów i pomyśl, który z nich pasuje do wymienionych przez Ciebie osób.

bukiet słoneczników jest odpowiedni na każdą okazję, ludzie uwielbiają te kwiaty latem, gdyż dodają nam jeszcze więcej słońca i pozytywnej energii. Są to kwiaty, które wyśmienicie pasują na prezent dla kobiet i mężczyzn.

Mieszane kompozycje z lilii, gerber i róż są ładnym prezentem dla rodziny i przyjaciół, pasują na każdą okazję.Wystarczy, że wybierzesz ulubiony kolor odbiorcy, a już masz pewność, że niespodzianka się uda. Po wybraniu bukietu, w kolejnym kroku wybierz datę dostawy, opcjonalnie dodaj życzenia na bukieciku lub dodatkowy upominek, wypełnij formularz, zapłać i jedź spokojnie na wakacje!

Bukiet róż - pomysł na prezent

Dlaczego kwiaty? Bukiety kwiatów są ponadczasowym prezentem, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ludzie kochają kwiaty za ich zapach i piękny wygląd. Zostało udowodnione, że obecność kwiatów poprawia nam humor i dodaje motywacji do działania. Teraz już wiesz, dlaczego warto podarować bukiet, więc do dzieła!

Jeśli nie możesz się zdecydować na rodzaj kwiatów, wybierz róże. Jest to klasyczna kompozycja kwiatowa, niosąca ze sobą miłość i uznanie. Zazwyczaj są one wybierane dla naszych partnerów i rodziców, jednak, gdy nie wiemy, jaki jest ulubiony kwiat lub kolor odbiorcy, róże są pewniakiem. Bukiet róż zawsze ucieszy!

<

p align="justify"> Więcej pomysłów i propozycji znajdziesz w naszych mediach społecznościowych. Codziennie publikujemy dla Ciebie na Facebook’u, Twitterze, Google+ gorące promocje, ciekawostki o kwiatach i przypominamy o ważnych okazjach, abyś zawsze pamiętał o bliskich. Jeszcze nas nie śledzisz? Serdecznie zapraszamy!

<

p>

<

p>Jeśli masz ochotę, możesz się z nami podzielić w mediach społecznościowych zdjęciami z wakacji, kwiatami, które zaobserwujesz w nowym miejscu i wszystkim, czym tylko zapragniesz. Czekamy na Ciebie i słuchamy Twoich wskazówek każdego dnia!

<

p>