BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Dostawa kwiatów na przeprosiny z FloraQueen

##Kwiaty na przeprosiny\n\nJeśli chcesz wyrazić skruchę, najlepszym sposobem na odzyskanie chwilowo utraconej sympatii będą kwiaty! W ten sposób możesz przeprosić przyjaciółkę z tego samego miasta, a nawet kuzynkę z drugiej strony globu!

Dostawa kwiatów z bilecikiem „Przepraszam”

Głupstwa zdarzają się każdemu, dlatego jeśli zraniłeś kogoś bliskiego, przeproś jak najszybciej! Szkoda stracić serdeczną relację przez błahostkę. Pamiętaj jednak, że Twoje zachowanie dla osoby zranionej to niekoniecznie drobnostka, dlatego zwykłe „przepraszam” nie zawsze wystarczy. Kiedy to proste, ale piękne słowo to za mało, wyślij bukiet ulubionych kwiatów. Pokaż, jak bardzo zależy Ci na tym, żeby wszystko układało się między wami jak dawniej! Do kompozycji z róż i goździków dołącz kosz pełen wykwintnych słodyczy albo butelkę francuskiego szampana. Taki miły upominek, który doręczy nasza poczta-wysyłka kwiatowa, poprawi humor osobie, której uczucia zraniłeś, a Ty znów wrócisz do łask.

Kwiaty na przeprosiny to wyjątkowy gest, który mówi więcej niż najbardziej wyszukane słowa. Dużo łatwiej jest samemu przeprosić, gdy bliski urażony Twoim zachowaniem mieszka niedaleko. Kiedy zapomniałeś jednak o święcie babci, która osiadła w Brazylii, albo o okrągłych urodzinach przyjaciela z liceum, którego miłość zaprowadziła do równie odległej Japonii, poza właściwym upominkiem wyślij też magicznie pachnący bukiet wyrażający skruchę. Międzynarodowa dostawa kwiatów FloraQueen dociera do prawie 100 krajów na 6 kontynentach, możesz więc liczyć na pomoc w przeprosinach wysyłanych do najodleglejszych części świata!