BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Róże na Dzień Matki

W tej wyjątkowej kolekcji kwiatów odnajdziesz to co potrzebujesz by Twoja mama była szczęśliwa: wystarczy, że wyślesz jej przecudowny bukiet róż na Dzień Matki.

Podaruj przepiękny bukiet róż na Dzień Matki 26.05.2015

Mama zawsze była przy Tobie, oferując Tobie jej ciepłe wsparcie, w tych szczęśliwych jak i smutnych momentach. Bez względu na wszystko, kocha Ciebie miłością bezwzględną. I co najwspanialsze, nie oczekuje nic wzamian – takie są już mamy.

<

p>A Ty? Doceniasz To? Zapewne tak, dając jej serdecznego całusa, przytulając ją ciepło, dodając uśmiechu żartami. „Dziękuję mamo” pewnie pada z Twoich ust... w tak wyjątkowym Dniu to nie wystarczy! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie katalog pełen róż na Dzień Matki, abyś sprawił/a, żeby ten dzień był pełen kolorów i pozytywnej atmosfery. Więc na jakie się zdecydujesz? Czerowne róże? Może białe? Czy raczej ona woli różowe? O może kolorowa mieszanka? Wszytsko zależy od tego, co kocha Twoja mama. A jak wiadomo Ciebie kocha najbardziej, więc nie wahaj się i wyślij jej piękny, wzruszający bukiet róż. Jej uśmiech jest bezcenny!

<

p>