BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Europejski Dzień Sąsiada – święto całej wspólnoty!

##Dostawa kwiatów z okazji Dnia Sąsiada. Wyślij kwiaty do sąsiadów! Zyskasz ich sympatię, poznasz rodzinę mieszkającą za ścianą i sprawisz, że będzie się wam wspaniale mieszkać! Dzień Sąsiada jest dopiero 13-go maja. Czy nasi sąsiedzi maja tyle cierpliwości by czekać na pezenty? Walentynki 2015 są już za rogiem. Jeśli masz atrakcyjną sąsiadkę / atrakcyjnego sąsiada wyślij jej/jemu kwiaty na Walentynki z naszą międzynarodową, walentynkową pocztą kwiatową. O ofercie FloraQueen znajdują się również pomysły na walentynkowe prezenty .Mimo tego, że sąsiedzi mieszkają tuż za ścianą, warto ich zaskoczyć miłą niespodzianką w postaci kuriera z prezentem :)

Międzynarodowa dostawa kwiatów z okazji Dnia Sąsiada

Europejski Dzień Sąsiada ustanowiono w 2000 roku. Święto przypada zawsze w ostatni wtorek maja – w 2015 roku sąsiedzi będą zatem obchodzić swoje święto 26. maja. Ten wyjątkowy dzień ma zachęcić mieszkańców Starego Kontynentu do poznania osób mieszkających za ścianą! Miło jest widzieć uśmiech na twarzach sąsiadów, którzy spotykają się w windzie, biegnąc do pracy czy do sklepu. Budująca jest pewność, że pod naszą nieobecność ktoś zaufany podleje kwiaty w doniczkach i zerknie na nasze mieszkanie, kiedy usłyszy niepokojący szmer na korytarzu. W tym dniu w całej Europie organizuje się liczne festyny i dyskutuje o lokalnych inicjatywach, najłatwiej jest jednak po prostu wykonać miły gest w stronę sąsiada mieszkającego w domu obok. Kto wie, może z takiej dobrosąsiedzkiej relacji narodzi się nawet prawdziwa przyjaźń!?

Nasza kwiaciarnia internetowa FloraQueen wspiera też tych, którzy zdążyli zaprzyjaźnić się z sąsiadami w miejscu, w którym mieszkali wcześniej. Jeśli przez lata żyłeś w Londynie albo właśnie przeprowadziłaś się z rodzinnego Przemyśla do odległego Szczecina, do swoich dawnych sąsiadów wyślij kwiaty! Pamiętaj o nich nie tylko w Europejskim Dniu Sąsiada, ale wspomnij np. w Boże Narodzenie, wysyłając Gwiazdę Betlejemską!