Witamy we FloraQueen!

Od ponad dziesięciu lat głównym celem FloraQueen jest przekształcanie dowolnego dnia w wyjątkowe doznanie. Jeśli raz ujrzysz szczerą swoich radość bliskich na widok udanej niespodzianki, pragniesz widzieć ją każdego dnia! Właśnie to jest naszą motywacją do dostarczania bukietów i prezentów w ponad 90 krajach i rozprzestrzeniania szczęścia na całym świecie.

Dołącz do naszej misji dzielenia się szczęściem i wyślij prezent do wyjątkowej osoby już dziś. W naszej ofercie znajdziesz podarunek na każdą okazję. Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi, nowej technologii i doświadczeniu możesz na nas polegać. Uśmiech odbiorcy przesyłki FloraQueen jest naszym największym wynagrodzeniem.


Kim jesteśmy?

Istniejemy od 2005 roku. Nasz sklep internetowy został stworzony z myślą o łatwym i przyjemnym wysyłaniu prezentów.


W ciągu zaledwie dziesięciu lat FloraQueen stała się liderem w dostawie kwiatów i prezentów na arenie międzynarodowej oraz witryną odznaczającą się stosunkiem dobrej jakości do ceny. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami i międzynarodowymi centrami logistycznymi, aby spełnić swoją obietnicę punktualnej dostawy świeżych, najlepszej jakości kwiatów na całym świecie oraz luksusowych prezentów w Europie. Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracę, ponieważ tylko nas satysfakcjonuje pełne zadowolenie klienta. Prezenty i kwiaty przekazują wiele emocji: miłość, podziękowanie, przyjaźń...FloraQueen pragnie Ci pomóc, okazać te uczucia w wielkim stylu! Indywidualna porada naszego międzynarodowego Działu Obsługi Klienta, terminowość dostawy i niezawodny serwis sprawia, że nasza jakości usługi jest godna zaufania. Skorzystaj z naszej intuicyjnej i łatwej w użyciu witryny, której funkcjonalność sprawia, że międzynarodowa poczta-wysyłka kwiatowa i wysyłka prezentów to czysta przyjemność!

Nasza misja

FloraQueen ma tylko jeden cel - Pomoc w wyborze idealnego prezentu dla Twoich bliskich.

Nasze wartości


Gwarancja

- Gwarancja jakości całej usługi, od kwiatów po prezenty, serwis i dostawę.


Szczęście

Satysfakcja klienta to nasz priorytet i nasza pasja.


Zespół

Każde prezentowe wyzwanie podejmujemy razem.


Komunikacja

Międzynarodowa firma z bezpośrednią komunikacją z klientem.


Perfekcja

Każdego dnia ulepszamy naszą witrynę, aby zapewnić najlepszy serwis.

DLACZEGO FLORAQUEEN

Prowadzimy naszą działalność według kilku przewodnich zasad.

Oferujemy bardzo łatwy dostęp do naszej strony dla wszystkich, którzy szukają upominków. Chcemy przygotowywać indywidualne kolekcje , dostosowane do Twoich potrzeb. Doradzamy naszym klientom co wyslać i do kogo. Mamy dostępny czat on- line, dzięki czemu nasi agenci mogą udzielić cennych wskazówek i pomóc w zakupie. Dążymy do efektywnej, bezkonkurencyjnej, szczerej i wyjątkowej osługi klienta. Zapewniamy opiekuńcze, kreatywne, entuzjastyczne i różnorodne miejsce pracy. Jesteśmy zmobilizowani budowaniem silnych i bliskich relacji z każdym, z kim pracujemy z: naszymi klientami, otoczeniem, a także naszymi dostawcami. Komunikacja odgrywa u nas bardzo ważną rolę. Zdajemy sobie sprawe z tego, jak ważne jest dostarczenie wszystkich zamówień na czas, dlatego nasz zgrany zespół profesjonalistów robi wszystko, żeby to bylo zawsze możliwe.

Uwielbiamy robić prezenty!