Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Poczta kwiatowa Black Friday

Czarny Piątek: kompozycje kwiatowe i bukiety róż w najlepszych cenach!

Kwiaciarnia internetowa Black Friday

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień imponujących, największych wyprzedaży w roku. W Stanach Zjednoczonych od wielu lat cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po hucznie obchodzonym Święcie Dziękczynienia, ludzie ustawiają się w kolejkach do centrum handlowych, oczekują niecierpliwie przed monitorami komputerów i urządzeń mobilnych na wielkie promocje. W Kanadzie i w Wielkiej Brytanii Czarny piątek cieszy się równie dużą popularnością. Promocje z okazji Black Friday uznawane są za najlepsze promocje pojawiające się w sklepach internetowych i stacjonarnych, czyli za największe obniżki cen w roku. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak znany, jak Ameryce Północnej, z każdym rokiem staje coraz popularniejszy. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska lub po prostu jako Czarny Piątek.

Tegoroczny Czarny Piątek 2017 wypada 25 listopada ( W USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i na całym świecie). Nasza kwiaciarnia internetowa już drugi rok z rzędu bierze udział w Black Friday Polska 2017, obniżając ceny bukietów i kompozycji kwiatowych na wyjątkowe okazje z dostawą do domu. Zadowolenie naszych klientów i adresatów ich prezentów jest dla nas najważniejsze. Mamy nadzieję, że skorzystacie z wyprzedaży FloraQueen i nasza poczta-wysyłka kwiatowa dostarczy wiele uśmiechów w Polsce i na świecie. Dostarczamy kwiaty do wszystkich miast Polski i na cały świat. (Lista dostępnych krajów dostawy kwiatów). Szczęśliwego Czarnego Piątku, życzy FloraQueen!

Wyślij kwiaty w Czarny Piątek

W USA Black Friday obchodzony jest od 1932 r. , w większości Stanów mieszkańcy otrzymują dzień wolny, dzięki temu mają czterodniowy weekend, a sklepy zwiększają swoją ilość potencjalnych kupców. Dwie strony są zadowolone, klienci, którzy mogą zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, oraz sklepy, które cieszą się na nowych konsumentów, których pragną zadowolić swoimi produktami. Mimo iż w Polsce Czarny Piątek jest stosunkowo młodym świętem wielkiej wyprzedaży, z roku na rok jest on obchodzony z większą pompą i coraz niższymi cenami. W naszej kwiaciarni internetowej znajdziecie niezwykłe produkty Black Friday 2017, kompozycje z mieszanych kwiatów, bukiety róż, wiązanka z okazji rocznicy, kwiaty na urodziny i na imieniny i wiele innych. A co najważniejsze, najlepszej jakości, w dobrych cenach i z dostawą do domu.

Śledź nas w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, G+, Blog) i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi promocjami i nowościami o kwiatach. Nasze profile istnieją z myślą o Waszej wygodzie, abyście w łatwy i szybki sposób mogli skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy są zawsze pomocni i wysłuchają. Pamiętajcie także o naszym nowym koncie klienta FloraClub, na którym możecie zapisywać ważne wydarzenia swoich bliskich, abyśmy Wam o nich przypominali. We FloraClub możecie zbierać punkty za każdy zakup i zamieniać je w zniżki. Załóż konto na naszej stronie i przekonaj się sam!