BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Poczta-Wysyłka kwiatowa z dostawą do domu

Nasza kwiaciarnia internetowa stworzyła kolekcję białych kwiatów z myślą o wszystkich wielbicielach elegancji bieli. Z jakiej okazji wręczamy białe bukiety? Białe kwiaty są symbolem niewinności, idealnym bukietem dla dziewczynki na I Komunię św. lub dla kobiety jako bukiet ślubny. Równie dobrze pasują jako upominek do prezentu ślubnego lub po prostu na każdą okazję, jeśli tylko mamy pewność, że adresat naszej kompozycji kwiatowej kocha białe kwiaty. Wiązanki z róż, gerber, lilii i kwiatów sezonowych w odcieniach bieli, niekiedy w połączeniu z innymi jasnymi pastelowymi kolorami rozświetlają wnętrze domu, dodając mu przy tym elegancji i sympatycznej atmosfery.

Wszystkie nasze kompozycje kwiatowe są tworzone z sercem i pasją lokalnych florystów, którzy we współpracy z nami doręczają bukiety do domu lub innych wybranych instytucji. FloraQueen oferuje dostawę kwiatów do wszystkich polskich miast i ponad 90 krajów świata. Nasz wielojęzyczny, kreatywny zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem oraz aby zakupy z naszą kwiaciarnią były dla Ciebie czystą przyjemnością. Stale pracujemy nad nowymi technologiami i ulepszeniem naszego serwisu, dlatego też Twoja opinia jest dla nas najważniejsza!

Znaczenie białych kwiatów

Od zarania dziejów kwiatom przypisywana była pewna symbolika. Biała lilia na przykład według mitologii powstała z mleka Hery. Lilie wplatane były we włosy muzy i były elegancką ozdobą płaszczu Zeusa. Więcej informacji o symbolice lilii znajdziesz tutaj. Wręczając lilię, przekazujemy serdeczne życzenia pełne klasy i wytworności. Nie musimy obawiać się, że zostaną one źle odebrane, w końcu jednym z ich najważniejszych symboli jest królewskość. Białe róże natomiast oznaczają uduchowioną miłość, niewinność, czystość i sekret. Daje nam to duże pole do popisu. Najlepiej dodać do bukietu białych róż bukiecik z intencją prezentu. Np. ""Z okazji pierwszej Komunii św."" lub ""Z czystej miłości naszej przyjaźni życzę Ci.."" itp. Białe róże wyrażają także szacunek, symbolizują honor i pokój. Mogą być dobrym prezentem na zgodę. Mieszane białe bukiety z sezonowych kwiatów przesyłają pozytywne emocje i są dobrym wyborem dla osób lubujących się w klasyce i elegancji.

Zapraszamy serdecznie na naszego bloga po więcej ciekawostek i pomysłów na prezenty oraz do naszych mediów społecznościowych, gdzie codziennie możesz znaleźć nowinki z firmy, promocje i interesujące informacje o kwiatach i świecie prezentów. Polub nas Facebook'u, Twitterze, G+ oraz Pintereście. Tymczasem, wyślij kwiaty do bliskiej osoby i odbierz jej szczery uśmiech!