Róże

W zależności od koloru i liczby w bukiecie, wręczając komuś kwiaty róży, możemy wyrazić niemalże każde uczucie. Skryte zauroczenie nastolatka, gorąca miłość pełna namiętności, żal i chęć przeproszenia za popełniony błąd, wyraz przyjaźni, przejaw tęsknoty, nadzieja na pogłębienie relacji – róże wyrazi je wszystkie! Wszystkie nasze róże są jakości klasy premium, aby Twój prezent był elegancki i wyjątkowy!

Królewskie kwiaty – róże: sprzedaż wysyłkowa

Róże to z pewnością najbardziej romantyczne kwiaty, a obok tulipanów także niosące ze sobą najwięcej znaczeń. Mało kto wie, że różom poświęcona jest nawet odrębna gałąź botaniki – rodologia. Na świecie istnieje aż kilkaset gatunków tych kwiatów, największe znaczenie w okazywaniu uczuć mają jednak kolor i liczba róż w bukiecie. Jedną różę możesz wręczyć na pierwszej randce, 99 – żeby potwierdzić wieczną miłość, a 108 – kiedy zamierzasz poprosić wybrankę Twego serca o rękę. Wyznając przyjaźń, daj 13 róż, a kiedy chcesz przeprosić – wybierz bukiet skomponowany z 15 kwiatów.

Nie mniej ważna jest też barwa róży. Kupując kwiaty online, czerwone róże wybierz wtedy, kiedy chcesz wyznać dojrzałą miłość. Czerwień róż idealnie komponuje się więc z prezentem z okazji rocznicy ślubu. Białe kwiaty róży to symbol niewinności, spokoju i tęsknoty, różowe pokazują podziw i uznanie, pomarańczowe – pożądanie, fioletowe – zakochanie od pierwszego spojrzenia, a żółte podnoszą na duchu. Miej jednak na uwadze, że nie każda kobieta zna symbolikę róż, dlatego dołącz do bukietu krótki liścik z wyznaniem uczuć.

Bez wątpienia róża jest królową dnia zakochanych. W Dzień Matki miłość promienieje na każdym rogu, czyż to nie jest wspaniałe!? Jeśli pragniesz zaskoczyć najbliższą kobietę Twojego serca, wyślij jej Kwiaty na Dzień Matki i spraw by poczuła się doceniona i uśmiech pojawił się na jej twarzy!