Wyślij świeże kwiaty najwyższej jakości
22 307 23 32

Elegancka kolekcja kwiatów do Polski. Zdobądź uśmiech, nawet z daleka!

Królewskie bukiety róż - kwiaciarnia online

Róże to z pewnością najbardziej romantyczne kwiaty, a obok tulipanów także niosące ze sobą najwięcej znaczeń. Mało kto wie, że różom poświęcona jest nawet odrębna gałąź botaniki – rodologia. Na świecie istnieje aż kilkaset gatunków tych kwiatów, największe znaczenie w okazywaniu uczuć mają jednak kolor i liczba róż w bukiecie. Jedną różę możesz wręczyć na pierwszej randce, 99 – żeby potwierdzić wieczną miłość, a 108 – kiedy zamierzasz poprosić wybrankę Twego serca o rękę. Wyznając przyjaźń, daj 13 róż, a kiedy chcesz przeprosić – wybierz bukiet róż skomponowany z 15 kwiatów.

Nie mniej ważna jest też barwa róży. Kupując bukiet róż online, czerwone róże wybierz wtedy, kiedy chcesz wyznać dojrzałą miłość. Czerwień róż idealnie komponuje się więc z prezentem z okazji rocznicy ślubu. Białe kwiaty róży to symbol niewinności, spokoju i tęsknoty, różowe pokazują podziw i uznanie, pomarańczowe – pożądanie, fioletowe – zakochanie od pierwszego spojrzenia, a żółte podnoszą na duchu. Miej jednak na uwadze, że nie każda kobieta zna symbolikę róż, dlatego dołącz do bukietu krótki liścik z wyznaniem uczuć.

Bez wątpienia róża jest królową dnia zakochanych - miłość promienieje na każdym rogu, czyż to nie jest wspaniałe!? Jeśli pragniesz zaskoczyć najbliższą kobietę Twojego serca, wyślij jej i piękny bukiet róż, a sprawisz, że poczuje się doceniona i wyjątkowa. Każdy dzień jest idealny, by okazać miłość i dodać kwiecisty uśmiech! Róże kwiaty, aromaty i uśmiechu moc!